جواب بازی

تقلب و رمز و جواب بازی ها

۴ مطلب در آذر ۱۳۹۸ ثبت شده است

جواب مرحله های بازی تاپماجا

جواب بازی تاپماجا مش قربان آ جواب بازی تاپماجا مرحله دوم جواب های بازی تاپماجا جواب بازی تاپماجا ویرگول جواب مراحل بازی تاپماجا جواب کامل بازی تاپماجا بازی تاپماجا با جواب تمام جواب های بازی تاپماجا


ادامه مطلب...
۲۷ آذر ۹۸ ، ۱۷:۵۴ ۵ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ادمین

جواب تمام مراحل بازی بیتوته

پاسخ بازی بیتوته جواب مراحل بازی بیتوته جواب بازی کلمات بیتوته جواب های بازی بیتوته جواب تمام مراحل بازی بیتوته جواب همه مراحل بازی بیتوته جواب کامل بازی بیتوته جواب کامل مراحل بازی بیتوته

سازنده : مونو دیزاین

آموزش کسب درآمد از اینستاگرامپوش نامه

واننی منصوریاناین نقد و بررسی توسط واننی منصوریان در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ و بر روی نسخه ۱,۴ برنامه انجام شده است.

بازی های سبک کلمات و دانستی ها طرفداران زیادی دارند. این نوع بازی ها علاوه بر اینکه اطلاعات عمومی شما را مورد سنجش قرار میدهند، گزینه خوبی برای پر کردن اوقات فراغت نیز به شما میروند.


در این مطلب قصد داریم به نقد و بررسی یک بازی اندرویدی به نام "بیتوته" بپردازیم که گزینه خوبی برای علاقه مندان این سبک از بازی هاست.


 


با اماکن دیدنی ایران آشنایی؟


یکی از جنبه های مثبت این بازی، محتوای آموزشی آن است. به این ترتیب که در هر مرحله، یکی از اماکن تاریخی و دیدنی ایران به شما نمایش داده میشود و با لمس تصویر، میتوانید اطلاعاتی درباره آن مکان بدست آورید.


با زدن دکمه پلی در وسط صفحه بازی شروع میشود، هر مرحله شامل زیرمرحله هایی است و با تکمیل هر مرحله، تصویر مکان دیدنی دیگری به شما نمایش داده میشود و وارد چالش های جدیدی خواهید شد.


بازی شامل بیش از 300 مرحله جذاب و چالش برانگیز است و با پیشروی در مراحل بازی، تعداد کلماتی که باید حدس بزنید افزایش پیدا میکنند.


 
 


با آموزش های اولیه، نحوه انجام بازی را یاد بگیر


به محض اولین ورود، کاربر با روال بازی آشنا میشود. معرفی آیتم های کمکی، نحوه بدست آوردن سکه رایگان و معرفی بخش های مختلف رابط کاربری از جمله مواردی است که در این قسمت به آنها پرداخته شده است.


 


اگر حدس کلمات برایت دشوار شده، از کمک های بازی استفاده کن


آیتم های کمکی متعددی در اختیارتان قرار گرفته که در حدس کلمات به شما کمک میکنند. با لمس دکمه علامت سوال، آیتم های کمکی به شما نمایش داده میشود. اولین آیتم کمکی حروف هر کلمه را به ترتیب برای شما روشن میکند. از آیتم کمکی دوم برای نمایش تعداد دفعات استفاده شده از هریک از حروف میتوانید استفاده کنید.


در صورتی که در بین حروف کلمه ای پیدا کردید که جزو کلمات اضافه و کلمات بازی نبود، میتوانید از پیشنهاد کلمه استفاده کرده و کلمه را برای توسعه دهندگان بازی ارسال کنید. با این کار 10 سکه به عنوان جایزه دریافت خواهید کرد.


 


یکی از قابلیت های بسیار کاربردی بازی که در بخش تنظیمات قرار دارد امکان قفل کلیدهای راهنمای بازی است. به این ترتیب تنها با وارد کردن رمز میتوانید از کمک های بازی استفاده کنید!


 
 


توجه داشته باشید که در ازای استفاده از آیتم های کمکی، سکه های شما کم میشود، بنابراین تنها در صورتی که واقعا کلمات را پیدا نمیکنید، از این آیتم ها کمک بگیرید.


 


جابجا کردن چیدمان حروف نیز یکی از آیتم های کمکی است که بدون کم کردن سکه از شما، موجب میشود تا راحت تر بتوانید کلمات را بیابید.


در صورت تمایل میتوانید از گزینه "از دوستت بپرس" استفاده کنید. با لمس این دکمه میتوانید تصویری از صفحه بازی را از طریق پیام رسان های نصب شده روی گوشی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


 
 


از بیتوته سکه رایگان بگیر


با لمس دکمه "سکه رایگان" میتوانید از بازی سکه رایگان بگیرید. راه های مختلفی برای این کار وجود دارد که برای نمونه میتوان به مشاهده تبلیغ، دعوت از دوستان، حمایت از برنامه و ... اشاره کرد.


در برخی از مراحل بازی نیز گزینه هایی برای مشاهده تبلیغات و تبلیغات ویدیویی نمایش داده میشود و در ازای این کار سکه دریافت خواهید کرد.


 


گردونه شانس گزینه دیگری برای دریافت سکه رایگان است و برای استفاده از آن باید گوشی تان به اینترنت متصل باشد. به این ترتیب میتوانید شانس خود را امتحان کنید و هر روز تعداد سکه رایگان بگیرید.


 


با پیدا کردن کلمات اضافه، سکه دریافت کن


ممکن است برخی از کلمات جزو کلمات آن مرحله از بازی نباشند، در صورت پیدا کردن این کلمات، از بازی سکه اضافه میگیرید. پس دقت تان را بالا ببرید و تنها به کلمات آن مرحله از بازی اکتفا نکنید.


 


ماموریت های خود را انجام دادی؟


با لمس دکمه "ماموریت ها" در بالای صفحه میزان تکمیل هریک از ماموریت های بازی مانند پیدا کردن کلمات اضافه، حل مراحل، جمع آوری سکه و ... به شما نمایش داده میشود.


 
 


در چالش های روزانه بیتوته شرکت کن


با لمس دکمه "چالش روزانه" که بعد از مرحله 20 بازی برایتان فعال میشود، میتوانید روزی یک بار در چالش های بازی بیتوته شرکت کنید.


 


از فروشگاه بازی سکه بخر


با مراجعه به فروشگاه، میتوانید بسته سکه موردنظر خود را خریداری کنید. در صورتی که مایل به صرف هزینه نیستید، میتوانید تبلیغ ببینید و سکه رایگان بگیرید.


البته بهتر بود در تعداد تبلیغات قابل نمایش به صورت روزانه نیز محدودیتی وجود داشته باشد.


 
 


بازی را شخصی سازی کن


با مراجعه به بخش تنظیمات، میتوانید تنظیماتی از قبیل موسیقی، صدا و صدای صفحه کلید را فعال یا غیرفعال کنید.


 


ویدیوشات کوتاهی از بازی بیتوته


 بازیبازی حدس کلمهکلمات و دانستنی هابازی های اندرویددانلود از کافه بازارنقد و بررسینقد و بررسی بازیبازی بیتوتهبازی اندرویدی بیتوته

نقاط قوت و ضعف

گرافیک زیبا

رابط کاربری مناسب

فونت های خوانا

هماهنگی در طراحی بخش های مختلف

آموزش های اولیه بازی

سکه رایگان اولیه

امکان دریافت سکه رایگان از بازی

امکان قفل کلیدهای راهنما


ادامه مطلب...
۲۷ آذر ۹۸ ، ۱۷:۵۰ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ادمین

جواب مراحل بازی جالب شد

جواب بازی جالب شد مرحله ۳۸ جواب مرحله 79 بازی جالب شد جواب بازی جالب شد مرحله ۵۴ پاسخ همه مراحل بازی جالب شد بازی جالب شد هک شده جواب مرحله ۸۵ بازی جالب شد جواب مرحله ۵۳ بازی جالب شد جواب مرحله ۷۴ بازی جالب شد

بازی جالب شد یک بازی جذاب و متفاوت در دسته معمایی است که می‌تواند لحظات مرفحی را برای شما بسازد. با این بازی به فکر فرو خواهید رفت و مراحل بازی را باید به گونه دیگری حل کنید و بسیار در طی مراحل خواهید خندید و البته به شدت سازندگان این بازی را نفرین خواهید کرد.


بازی جالب شد دانلود

گیم پلی و محیط بازی جالب شد

بازی جالب شد از یک گرافیک پر رنگ و لعاب همراه با یک موزیک مرفح بهره می برد. سازنده بازی جالب شد با استفاده از طراحی گرافیکی ساده و در عین حال جذاب سعی کرده تا در کاربر را در همان ابتدا به خود جذب نماید. اما داستان اصلی آنجاست که شما دستتان می رود روی دکمه پلی و اولین مرحله را آغاز می کنید. در اولین مرحله شما برای گذراندن این قسمت باید طبق خواست بازی همه چیز را درون جعبه قرار دهید، اما وقتی تمام المان ها را درون جعبه میگذراید باز هم می بینید که مرحله تمام نمیشود و اینجانست که دست به دامن راهنما شده و از نتیجه آن بسیار متعجب خواهید شد، زیرا باید خود کلمه همه چیز را نیز درون جعبه قرار دهید.


جواب مراحل بازی جالب شد

طبق توضیحی که در خصوص پیچیدگی و غیر منطقی بودن مرحله اول بازی جالب شد داده شد برای گذر از هر مرحله ای باید غیر منطقی فکر کنید و اصلا به این فکر نباشید که همانند بازی های دیگر می توانید به آسانی مراحل را با کمی عادی فکر کردن حل کنید. بگذارید کمی جنبه های فرح بخش مراحل بازی را برای شما بازتر کنیم برای مثال در مرحله‌ای باید خرسی را بدون آنکه عصبی اش کنید از خواب بیدار کنید و برای اینکار تنها راهکاری که دارید گذاشتن دستتان روی دماغ خرس است تا نفس آن بگیرد و از خواب بیدار شود و یا در مرحله دیگری باید گریه یک دختر بچه را بند بیاورید و برای اینکار می بایست گوشی خود را برعکس کنید تا بر قدرت جاذبه غلبه کرده و گذارید اشکهای دخترک روی زمین بریزد.


مراحل بازی جذاب شد

بازی جالب شد در حال حاضر دارای ۱۰۰ مرحله بوده که طبق گفته تولیدکننده به زودی مراحل جدیدی نیز به آن افزوده خواهد شد و طول بازی افزایش پیدا خواهد کرد.شما زمانی که بازی را شروع می کنید ۵ قلب دارید و به ازای هر اشتباهی که می کنید یک قلب شما از بین خواهد رفت و زمانی که تمام قلب هایتان را میبازید می توانید یک تبلیغ ویدئویی مشاهده کرده و دوباره ۵ قلب دیگر به دست آورید و سعی کنید تا جواب مراحل را بیابید. همچنین با گذر از برخی مراحل تعدادی سکه به دست خواهید آورد که با استفاده از آن‌ها خواهید توانست تا راهنمای بازی را مشاهده کرده و یا جواب مرحله را دیده و یا مرحله را بدون حل کردن پشت سر گذاشته و به مرحله بعدی بروید.


پاسخ بازی جالب شد

سازنده بازی جالب شد بخشی تحت چرخونه نیز در نظر گرفته اند که با هربار چرخاندن آن می توانید تعدادی قلب و یا سکه به دست آورید اما زیاد خوشحال نباشید چون زیاد فرصت استفاده از این بخش را ندارید زیرا بازی دیر به دیر به شما یک امکان برای چرخاندن چرخونه شانس را باز می‌کند.


حل بازی جالب شد

از فروشگاه سکه و قلب خریداری کنید

اگر تمام سکه‌ها و قلب‌هایتان تمام شود و حوصله تماشای تبلیغات را نیز نداشته باشید راهی ندارید جز آنکه یک سر به فروشگاه بازی بزنید و با پرداخت میزان مشخصی تعدادی سکه و قلب خریداری کرده و به این ترتیب قدرت خود را افزایش داده و سعی کنید مراحل را یکی پس از دیگری بگذرانید.


بازی جالب شد به عنوان یک بازی ایرانی سرشار از خلاقیت و نوآوری‌های داستانی بوده و همین موضوع باعث شده تا هر روز به افرادی که آن را بازی می کنند افزوده شود، همچنین ادبیات جالب این بازی توانسته تا ارتباط خاصی را با مخاطب خود برقرار کرده و بازیکن با بازی احساس صمیمت خوبی می‌کند.


راهنمای بازی جالب شد | سازنده بازی جالب شد

جمع بدی کلی

اگر به دنبال یک بازی مرفح هستید که به آن معتاد شده، بخندید و عصبی شوید، حتما بازی جالب شد را انتخاب نمایید. این بازی را باید بازی کرد و ادامه داد تا لحظه به لحظه به آن وابسته‌تر شوید. این بازی کمی کوتاه است ولی سازنده آن مژده داده تا مراحل بیشتری را اضافه کند. به طور کلی این بازی موبایل با دقت بالا و خلاقیت زیادی ساخته شده و به خوبی توانسته رضایت کاربران را خود را جلب نماید و همین موارد باعث می شود تا انتخاب آن برای شروع بازی یک انتخاب صحیح و لذت بخش باشد.

ادامه مطلب...
۲۷ آذر ۹۸ ، ۱۷:۴۶ ۹۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ادمین

جواب کامل همه مراحل بازی کشکول جدول کلمات

جواب بازی کشکول جدول کلمات جواب کامل مراحل بازی کشکول جواب بازی کشکول حدس کلمات جواب کامل بازی کشکول جدول کلمات جواب همه مراحل بازی کشکول جوابهای بازی کشکول جواب مراحل بازی کشکول جدول کلمات جواب های بازی کشکول جدول کلمات

جواب ها در ادامه


جواب ها در لینک زیر

جواب کامل همه مراحل بازی کشکول - جدول کلمات.
۲۷ آذر ۹۸ ، ۱۷:۳۱ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ادمین

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد