بازی زیبا و سرگرم کننده Best Fiends

گرافیک فانتزی و رنگارنگ
گیم پلی سرگرم کنند و پازلی در سبک تفننی
محصول استودیوی فنلاندی Seriously Digital Entertainment Ltd
نسخه معمولی + نسخه مود شده

Best Fiends نام یکی از بازی های بسیار محبوب و معروف این روزها می باشد که توسط استودیوی Seriously Digital Entertainment کشور فنلاند تولید و توسعه داده شده است. این بازی زیبا در سبک Casual یا تفننی بوده و طرفداران بسیار زیادی دارد. Best Fiends در گوگل پلی از مرز 50 میلیون دانلود گذشته است. با ما در معرفی و بررسی این بازی زیبا همراه باشید.

Best-Fiends

ویژگی های بازی Best Fiends

  • گرافیک ساده، دو بعدی و بسیار فانتزی
  • طراحی های شگفت انگیز و با عناصر طنزآمیز
  • گیم پلی سرگرم کننده ، بسیار رقابتی و رکوردزنی
  • دارای خط داستانی جذاب و حماسی
  • وجود بیش از 700 مرحله مختلف
  • وجود شخصیت های مختلف دوست و دشمن
  • وجود مراحل متنوع، مکان های مختلف و دشمنان متعدد
  • امکان ارتقاء شخصیت ها در درجات گوناگون
  • سبک پازلی و وجود پازل های سرگرم کننده و بعضاً چالش برانگیز

معرفی و بررسی بازی Best Fiends

بازی Best Fiends نام یکی از بازی های جذاب و محبوب در سبک تفننی و پازلی می باشد که به واسطه گرافیک جذاب، طراحی های عالی، محتوای گیم پلی سرگرم کننده و ماجرایی، مخاطبین بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این بازی ساده و فانتزی، درست بر عکس ظاهر شاداب و رنگارنگی که دارد، داستانی حماسی و قهرمانانه و جدی را بازگو می کند.

در بازی Best Fiends شما در نقش موجوداتی به نام Fiends هستید. حشراتی کوچک که در دنیایی با عنوان Minutia با یکدیگر زندگی می کنند. طولی نمی انجامد که این سرزمین زیبا در خطر نابودی قرار بگیرد. در سرزمین های کناری، جایی که حلزون ها زندگی می کنند، شهاب سنگی بزرگ برخورد می کند که باعث وحشی شدن این حلزون ها می شود. نیروی شیطانی این شهاب سنگ از حلزون های ساده و آرام موجوداتی خشن و خطرناک می سازد.

حلزون ها با ارتشی بزرگ شروع به حمله به سرزمین های مجاور می کنند. آن ها هر چیزی که در سر راهشان قرار بگیرد را نابود می کنند. این ارتش خطرناک حالا به سرزمین Minutia رسیده است و تعداد زیادی از اهالی این سرزمین را دستگیر کرده است. پیشروی حلزون ها به سوی نابودی این سرزمین ادامه دارد تا اینکه گروهی از قهرمانان این سرزمین با یکدیگر متحد می شوند و گروهی با نام Best Fiends تشکیل می دهند. آن ها باید در برابر دشمن ایستادگی کنند تا خانواده هایشان را از چنگ دشمن نجات دهند و سرزمین خود را حفظ کنند.

حالا شما باید در نقش این حشرات کوچک، به مقابله با حلزون ها بپردازید. سبک بازی به صورت تفننی و انجام پازل های گوناگون انجام می گیرد. شما باید در بیش از 700 مرحله مختلف در مکان های گوناگون با انجام پازل های مختلف، به جنگ حلزون ها بروید. در Best Fiends قادر هستید تا شخصیت های خودتان را ارتقاء داده و از نیروهای ویژه برای آن ها استفاده کنید.