بازی کشتار زامبی ها UNKILLED

شاید بازی UNKILLED را بتوان به عنوان بهترین و زیباترین بازی اکشن کشتار زامبی برای اندروید دانست که تا به حال عرضه شده است. در این بازی شما در نقش “جو” قرار خواهید گرفت که برای یک پایگاه نظامی خصوصی (که Wolfpack نام دارد) کار می کنید.

UNKILLED

ویژگی ها:

  • 5 نیرویی که به شما کمک خواهند کرد
  • بازی در سبک اول شخص شوتر
  • دارا بودن کنترل منحصر به فرد MFG
  • دارا بودن سیستم کنترلگر
  • پشتیبانی از گیم پدهای مختلف برای کنتر بازی
  • گرافیک بسیار عالی به همراه جلوه های دیدنی و زیبا
  • رزولیشن بسیار بالا

معرفی و بررسی بازی UNKILLED

با انتشار نوعی ویروس بسیار خطرناک در نیویورک، عده کثیری از مردم به زامبی تبدیل شده اند. هنگامی که ابتدا این ویروس در نیویورک سیتی پخش شده بود هیچ کس اطلاعی نداشت که این نوع ویروس چیست، اما رفته رفته با زیاد شدن تعداد کسانی که به این ویروس آلوده شده اند، مردم نیز به موضوع پی برده و می دانند که اگر راهی برای مقابله با آن نیابند، به زودی همه چیز تغییر خواهد کرد و دنیای امروزی را زامبی های خونخواری در بر خواهند گرفت که به هیچ چیز و هیچ کس رحم نمی کنند.

در بازی UNKILLED شما در نقش یک سرباز آموزش دیده به نام “جو” وظیفه جلوگیری از تبدیل شدن تعداد بیشتری از مردم را خواهید داشت. در این بازی اندروید باید بتوانید علاوه بر کشتن آن دسته از مردمی که به زامبی تبدیل شده اند، همچنین کاری کنید که این ویروس بیشتر از این پخش نشده و ضررهای کمتری را در نیویورک شاهد باشید.

در بازی UNKILLED ماموریت های متفاوتی برای شما در نظر گرفته شده است؛ ماموریت هایی که به طور حتم شما را و مهارت هایتان را به چالش خواهد کشید. برا کشتار زامبی ها نیز سلاح های متفاوت و جالبی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. هرچه بیشتر بازی را جلو ببرید، شاهد وجود سلاح هایی قدرتمندتر خواهید بود که بر جذابیت بازی افزوده است. این بازی با گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده نیز طراحی شده است.

انجام بازی در محیط های متفاوت با طراحی بسیار عالی، سبب شده است تا شما هیچ گاه از انجام بازی خسته نشوید و رغبت بیشتری برای پیش بردن بازی داشته باشید.  در ادامه میتوانید این بازی را با توجه به پردازنده گوشی همراه خود، دانلود کنید.


رمز فایل های فشرده: www.apktops.ir